Blog

NOVINKY ZO ŽIVOTA CHAMPIONOV 

VITAJ MILÝ JEZU KRISTE, NESIEME VZÁCNE DARY

Počet zobrazení: 423

VITAJ MILÝ JEZU KRISTE, NESIEME VZÁCNE DARY Vitaj milý Jezu Kriste, nesieme vzácne dary. Používame ich stále, až sa nám z hlavy parí ! Aby si bol silný - zdravý od mala musíš cvičiť, S kettlebelom každé ráno ten sa nedá zničiť. S činkou začni opatrne, tam už treba silu, THRUSTRE veru nie sú sranda potrápia Ťa chvíľu.

Čítaj viac... Komentáre: 0

REPORT NEZASTAVITEĽNÝCH CHAMPIONOV

Počet zobrazení: 355

Ahojte Championi. V prvom rade chceme podporiť všetkých školou povinných, ktorým dnes začal školský rok. Pre nás to znamená možnosť trénovania v školskej telocvični pri nevhodnom počasí. September, ako ste sami mohli postrehnúť máme dosť ,,nabitý":

Čítaj viac... Komentáre: 0

CHAMPION WEIGHTLIFTING SEMINÁR II

Počet zobrazení: 395

Priatelia, prešiel skoro rok a opäť tu máme ďalší seminár. Tento rok sa uskutoční v dvoch dňoch 17.9.2016-18.9.2016 pod vedením Ivany Hornej

Čítaj viac... Komentáre: 0

BENEFIČNÝ BEH PRO BONO 2016

Počet zobrazení: 365

Si profesionál, amatér, ,,domáci" bežec, alebo ťa jednoducho šport baví ? Srdečne Vás všetkých pozývame na toto skvelé športové podujatie!

Čítaj viac... Komentáre: 0

CHAMPION.RACE 2016. EPILOG

Počet zobrazení: 393

Bol to krásny Deň. Keď sme pozreli to množstvo áut, ktoré prišli do Ľuborče, tak sme neverili vlastným očiam :-) ŠPZtky z každého kúta Slovenska. Trať bola pripravená , RESCUE štvorkolky nachystané, chalani kuchári robili špičkové vône a začala sa registrácia...Čo tomu predchádzalo?

Čítaj viac... Komentáre: 0

TEPLÚ SPRCHU? NIE! RADŠEJ STUDENÚ..

Počet zobrazení: 865

Medzi nami sa nájde veľa milovníkov horúcej sprchy. Veď kto nemá rád po tvrdej makačke dopriať si dlhú a horúcu sprchu. Jedine naši rodičia na konci zúčtovacieho obdobia :)

Čítaj viac... Komentáre: 0

PRVÝ MESIAC FUNGOVANIA KLUBU JE ZA NAMI

Počet zobrazení: 378

Ani sme sa nenazdali (..a predsa sme sa našli) a máme za sebou prvý mesiac fungovania nášho Champion clubu. O kráte zhodnotenie uplynulého mesiaca sme poprosili jedného zo zakladateľov Champion clubu, Mirca Dolinaja :

Čítaj viac... Komentáre: 0