Späť

BENEFIČNÝ BEH PRO BONO 2016

Počet zobrazení: 515

Si profesionál, amatér, ,,domáci" bežec, alebo ťa jednoducho šport baví ? Srdečne Vás všetkých pozývame na toto skvelé športové podujatie!

Si profesionál, amatér, ,,domáci" bežec, alebo ťa jednoducho šport baví ? Srdečne Vás všetkých pozývame na toto skvelé športové podujatie! 

Už zo samotného názvu športového podujatia "PRO BONO" ( z latinčiny "pre dobro") možno usudzovať o čo v tomto športovom podujatí pôjde. Mesto Dubnica nad Váhom a občianske združenie CHAmPIoN CLUB sa totižto dohodli, že šport v meste prepojí s dobrou vecou. Čo v tomto ponímaní znamená určitú formu zbierky pre rodiny z Dubnice nad Váhom, ktoré sa dostali do zlej finančnej, zdravotnej alebo sociálnej situácie a je potrebné im pomôcť.

Celý VÝŤAŽOK zo športového podujatia ( 100% štartovného a dobrovoľné príspevky) bude odovzdaný priamo na športovom podujatí vybraným rodinám sociálnou komisiou mesta Dubnica nad Váhom.

PROPOZÍCIE:
Dátum konania: 01.10.2016 o 10:00 hod.
Registrácia: 01.10.2016 od 8:30 hod.
Miesto konania: Dubnica nad Váhom ( sídlisko "Účko" + chatková oblasť kanada + studnička)
Disciplíny: hlavný pretek - 6 km (prevýšenie 200 m) - ženy/muži
detský beh - 800 m ( o 9:30 hod)
Trať: asfalt, lesné a poľné cesty
Štartovné: 5 ,- € (deti – 0,- €)
Štartovné zahŕňa: občerstvenie, pamätná medaila a pamätné tričko je pripravených pre prvých 50 zaregistrovaných žien a 50 zaregistrovaných mužov.
Tak čo, prídeš?

ZDIEĽAJ a sleduj udalosť: https://www.facebook.com/events/145733635874009/

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti