Champion.Race 2017

no alt

Tento rok si opäť zopakujeme najťažší pretek na Považí. Toto športové podujatie sa bude konať dňa 19.08.2017 na futbalovom ihrisku v Nemšovej - Ľuborči, kde odštartujeme náš oficiálne 3. ročník CHAMPION.RACE !

Súťažiaci - ženy aj muži sa registrujú (online) do dvoch kategórii, pričom v každej kategórii budú vecne ohodnotené prvé 3 miesta mužov i žien:

Kategória ,,CUKRÍK" - 5 km okruh - prekážky v počte 30+
Kategória ,,ROTVAJLER" - 10 km okruh - prekážky v počte 60+

Štartovné: 20€, pričom čistý výťažok z tohto športového podujatia spolu s dobrovoľnými príspevkami bude rozdelený sociálne a ekonomicky znevýhodneným vybraným rodinám, za pomoci sociálnej komisie mesta Nemšová.

Spôsob úhrady: prevodom na účet ( platobné údaje budú poslané na e-mail po online registrácii)

Pozor: PRIDELENIE ŠTARTOVÝCH VĹN AŽ PO UHRADENÍ ŠTARTOVNÉHO S PRIHLIADNUTÍM NA ZADANÝ ORIENTAČNÝ ČAS ŠTARTU!
Pre každého účastníka je pripravená pamätná medaila, pamätné tričko, občerstvenie, iontový nápoj a veľa zábavy a množstvo sprievodných programov a súťaži :)

Facebook stránka s najnovšími informáciami: CHAMPION.RACE2017

Online registrácia: REGISTROVAŤ TU

Prekážkový pretek vás preverí z každého uhla - sily, výdrže, rýchlosti a obratnosti. Napriek ťažkým prekážkam kladieme dôraz na vysokú bezpečnosť každého pretekára, ktorú podčiarkujú hliadkujúce štvorkolky záchrannej služby okolo celej trate.

Preteky sú koncipované v duchu rodinnej championskej atmosféry, zásad fair play. Sú rozdelené do dvoch kategorií CUKRÍK (cca 6km) a ROTVAJLER 12km. Výťažok z preteku je venovaný ľuďom v núdzi, ktorí to potrebujú z okolia Nemšovej.

 

ĎAKUJEME

champion race staff kolo

18
Október
2017

Champion.RACE2017_epilog

Pridané: 18.10.2017 20:36:33 Počet zobrazení: 1600

Champion.RACE2017_epilog Vždy v Piatok v noci, keď máme asi 95% vecí hotových, sa ideme pomodliť aby to klaplo a všetci boli zdraví. Nikedy tam nikto nie je, no teraz to bolo iné. Bola tam partička ľudí a nejaký chlapík s krabičkou. Bol to nový farár s bábovkou. Ževraj už videl všeličo, ale takúto podivnú skupinku ešte nie.

Čítaj viac... Komentáre: 0

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti