Champion.RACE 2018 ✔️

Pridané: 5.9.2018 18:33:44 Počet zobrazení: 1332

05 September 2018

Časomiera zbalená, tričká a medaile rozdané. Najväčšia akcia roka za nami. Ako sa cítime? Asi presne ako väčšina z Vás po dobehnutí do cieľa – unavení, zrobení a šťastní.

Champion.RACE 2018 ✔️

Každý rok sa Vám snažíme priniesť nejakú zmenu a vychytávku na trati, no pred rokom by nás nenapadlo, že budeme meniť kompletne celú lokalitu a budovať novú trať. Každopádne Ľuborčianske ihrisko si zaslúžilo rekonštrukciu a my sme museli hľadať pre preteky novú lokalitu.

Kto hľadá nájde.

No nebola to však len lokalita, našli sme druhý domov. Gazdovstvo Uhliská a celý kolektív zapadli do našej Championskej rodiny a pomohli nám posunúť nastavenú úroveň Champion.Race opäť o level vyššie.
Teda dúfame, že sa nám to podarilo a všetko od spŕch, cateringu a trate bolo lepšie ako minulý rok. Budeme veľmi vďační za feedback/odozvu nech je akýkoľvek, aby sme vedeli kde čo ešte vylepšiť (nejaké nápady už máme, no radi vypočujeme aj tie od Vás).

O náročnosti trate svedčí fakt, že prvýkrát v histórií preteku sme po jej pripravení museli obetovať Staff kolo. Od Pondelka začalo slnko tak páliť, že mnohí z nás sa v prípravách začali približovať opálením Rotvajlerovi Kučiakovi a jeho dubajskej hnedej. 

Ľahká cesta je však len do pekla a kto nevládze si pridá... našu filozofiu už poznáte.

Chceli by sme poďakovať.

V prvom rade Bohu, že nám dal do cesty tých všetkých dobrých ľudí, ktorí nám každý rok pomáhajú. To sú veci, ktoré sa nedajú kúpiť a je to obrovský dar.

Health –Body – Friends, čiže mať kamošov na prevozy materiálu, zapožičanie štvorkoliek , kamošov ktorí prihodia nejaké euro na nákup nových prekážok a cien pre víťazov, kamošov ktorí zabezpečia profesionálny zvuk, strávia deň na každom kúsku trate / areáli a srdečne vítajú či pomáhajú pretekárom je ako z inej galaxie, teda vlastného Championskeho sveta,v ktorom okrem driny a potu vonia hlavne človečina.

Tak isto ďakujeme všetkým pretekárom a ich rodinám - či už z blízka, či z ďaleka. Sme radi, že Championska rodina sa zväčšuje. Tento rok sa postavilo na štart 389 Championov plus naši hostia, čím sme prekonali magickú hranicu 400 pretekárov.

A do tretice ďakujeme našim rodinám, ktoré pri týchto náročných prípravách stoja vždy pevne pri nás.
Po zrátaní nákladov nám na pomoc rodinám ostala suma 900 €. V tomto roku sme sa rozhodli pomôcť rodine Janka Vavrúša, Ondreja Chmelinu a nášmu kamošovi Mariánovi Gabrišovi. Prvým dvom sme eurá už osobne odovzdali a Mariána počkáme kým sa vráti z Kováčovej. 

Za všetkých ešte raz ĎAKUJEME! 
Mirco, Dominik a Oliver

Po zrátaní nákladov nám na pomoc rodinám ostala suma 900€. V tomto roku sme sa rozhodli pomôcť rodine Janka Vavrúša, Ondreja Chmelinu a nášmu kamošovi Mariánovi Gabrišovi.

Trenčiansky samosprávny kraj, Spoločnosť Kováč, Comextrans, Nadácia ZSE, Fotostudio RenArt, AONE Nutrition SK, Kvety u GURU, Dobrovoľný hasičský zbor Pruské, Auto-centrum, autorizovaný servis a predaj značky ŠKODA, ATV Rescue System, Paintball klub Dolná Súča, OBIM s.r.o

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti